Niestandardowe Realizacje Video Jarosław Kuźniar media

Kreacja nowych formatów – dokumentacja, scenariusz, realizacja, dystrybucja

Stoi za nami wieloletnie doświadczenie telewizyjne – przed i za kamerą. Łączymy je z wiedzą o trendach video w świecie online, tworząc atrakcyjne formaty audiowizualne, dopasowane jednocześnie do potrzeb klientów i dynamicznego rynku. 

Zawsze stawiamy na dobry storytelling, bo wiemy, że to opowieść rodzi zaangażowanie.

Tworzymy:

  • Cykle Dokumentalne
  • Reportaże
  • Webinary
  • Filmy Wizerunkowe
  • Filmy Promocyjne
  • Making Off
  • Relacje z Eventów

Realizacje

CYKL WYWIADÓW, CISOWIANKA PERLAGE

Rozmowy, na które jest czas. Agencja Kuźniar Media tworzy cykl wywiadów dla marki Cisowianka – Perlage Stories by Kuźniar. W każdym odcinku Jarosław Kuźniar spotyka się z ciekawą osobowością na długą, wyczerpującą rozmowę.

DEBATY ONLINE, FUNDACJA SUKCES PISANY SZMINKĄ

Teoretycznie, wszyscy jesteśmy równi, choć – jak pokazują debaty w polskich mediach – tylko mężczyźni mają coś do powiedzenia. D Agencja Kuźniar Media zajmuje się całościową obsługą projektu #WiedzaNieMaPłci.

FILM DOKUMENTALNY, POLSKA AKCJA HUMANITARNA

W kraju ogarniętym wojną domową i głodem, gdzie skrajność to codzienność, toczy się codzienne życie. Agencja Kuźniar Media wraz z Polską Akcją Humanitarną (PAH) przygotowała dokument, pokazujący inne oblicze Somalii.

LAUNCH PRODUKTU I KONFERENCJA ONLINE, PAMAPOL

W 2021 roku grupa Pamapol, lider dań gotowych na rynku polskim, wypuściła nową linię produktów kuchni azjatyckiej pod nazwą GOONG. Agencja Kuźniar Media zajęła się organizacją i produkcją konferencji online promującej nowy brand.

ZWIASTUN SZTUKI, OPERA BAŁTYCKA

Rok 1646 – pierwszy spektakl operowy w Gdańsku. Rok 2020 – trwają przygotowania do kolejnych premier. Agencja Kuźniar Media przygotowała filmowy zwiastun sztuki Sen Nocy Letniej.

CYKL WYWIADÓW, JANUSZ PALIKOT

Agencja Kuźniar Media zajmuje się produkcją cyklu wywiadów Wybuchowy Palikot, prowadzonych przez Janusza Palikota.

REPORTAŻ, NEW BALANCE

Miesiące przygotowań, wyrzeczeń, wybieganych godzin. Właśnie z tej miłości do biegania wielu śmiałków marzy, by wystartować w nowojorskim maratonie. Agencja Kuźniar Media we współpracy z marką New Balance przygotowała reportaż z NYC Marathon.

EVENT OTWARCIA, LANCERTO

Event otwarcia nowego salonu marki odzieżowej LANCERTO w Westfield Arkadia został w całości przygotowany i wyprodukowany przez agencję Kuźniar Media.

SZKOLENIE, GOOGLE

Czy każdy może stanąć przed kamerą? W dzisiejszych czasach tak! Agencja Kuźniar Media wraz z marką Google przygotowała cykl szkoleń dla nauczycieli o prowadzeniu lekcji online.

FILM WIZERUNKOWY, WINNICA ZBRODZICE

Pięknie położona w malowniczej miejscowości Busko Zdrój, doskonała polska winnica. Jak wygląda i jak się zmienia? Agencja Kuźniar Media zajmuje się całościową komunikacją marki.